MENU CLOSE
AFI Technical Group

Īsumā par mums

SIA „AFI” ir traktoru un lauksaimniecības tehnikas rezerves daļu, tehnisko eļļu, ķīļsiksnu, starteru, akumulatoru, gultņu, ģeneratoru, traktoru un piekabju riepu, servisu aprīkojumu, blīvslēgu, manžetu, blīvjmateriālu, metināšanas aparātu un to piederumu, skrūvju, smērvielu u.c. materiālu mazumtirdzniecības veikals.

No 2010.gada SIA „AFI” kļūst firmas „ABCO Engineering Hydraulics” dīleris Latvijā. Šajā pašā laikā tika uzsākta sadarbība ar spāņu firmu „MEGA” hidraulisko domkratu un apskavu tirdzniecībā.

No 2011.gada SIA „AFI” uzsāk sadarbību ar ārvalstu uzņēmumiem gumijas un PVC šļūteņu SEMPERIT, SEL un KOMAG vairum- mazumtirdzniecībā.

Kāpēc izvēlēties mūs

  • SIA „AFI” darbojas lauksaimniecības tehnikas un aprīkojuma rezerves daļu tirdzniecības nozarē no 2002.gada
  • Pēc 2005.gada reorganizācijas uzņēmums uzsāka sadarbību ar ārvalstu uzņēmumiem traktoru starteru un ģeneratoru , kā arī to rezerves daļu tirdzniecībā
  • SIA “AFI” personāls apmeklē dažāda veida nozares kursus ar mērķi būt vienmēr priekšā mūsu nozares kolēģiem
  • Mūsu personāls ir profesionāls un spēj atrast kopējo valodu ar visiem mūsu klientiem un partneriem!

Hidraulikas risinājumi un detaļas

Mūsu sortiments

Mēs piedāvājam plašu klāstu ar lauksaimniecības rezerves daļām, hidroliskajiem risinājumiem, piedāvājam eļļas, smērvielas priekš mežistrādes, industriālai tehnikai, servisiem un privātajam sektoram. Akumulātori, sākot no zālespļāveju, motociklu beidzot ar autobusu un smago vilcēju akumulātoriem. Blīvslēgi, gūltņi, ķīļsiknas… Mūsu preču sortiment sastāv vairāk nekā 10 000 pozīciju.

Lasīt tālāk

Hidraulisko šļuteņu izgatavošana

Piedāvājam plašā sortimentā kvalitatīvas augstspiediena hidrauliskās šļūtenes, uzgaļus, uzmavas, savienojumus, pārejas, šļūteņu aizsargus. Pieejami visi plaši izplatīto hidraulisko šļūteņu savienojumu veidi (standarti) - JIC, BSP, Metric, Karcher, JIS, Komatsu, ORFS, Banjo u.c.. 

Lasīt tālāk

Projektu izstrāde

Pālīdzēsim jums risināt jūsu iedomātos un sarežģītos hidrauliskos risinājumus. Palīdzēsim izvelēties pašu piemērotāko eļļu, akumulātorus, hidrošļutenes jūsu tehnikai. 

Lauksaimniecības tehnika un rezerves daļas

Lauksaimniecības tehnikas tirdzniecība

Piedāvājam dažāda veida lauksaimniecības tehniku uz pasūtījuma, īsos laika termiņos. Iespēja piegādāt līdz pašām mājas durvīm. Nelielu ieskatu un aprakstu varat redzēt mūsu katalogā. Palīdzēsim izvēlēties jums piemērotāko tehnikas izvēli jūsu vajadzībām.

Lauksaimniecības tehnikas rezerves daļās

Piedāvājam plašā sortimentā lauksaimniecības tehnikas rezerves daļas priekš MTZ, Belarus, T25, T16, T40, Jumza, LTZ,  preču sortiments ir apskatāms mūsu katalogā.